Didžiausias konkursų katalogas Lietuvoje

Konkursų paieška:

Konkursas "Padėka medikui"

Konkursas pasibaigė

Konkursas vyksta nuo: 2009-03-10

Konkursas vyksta iki: 2009-04-19

Konkurso tema: Rašinių konkursai

Daugiau informacijos apie šį konkursą: www.medicina.lt/

Šis konkursas peržiūrėtas: 1399/3095 kartus

Visada prieš dalyvaudami konkursuose apsilankykite organizatorių tinklapyje ir pasitikslinkite konkurso galiojimo datą, bei kitą su konkursu susijusią informaciją.

Konkurso aprašymas, taisyklės, bei kita svarbi informacija

Džiaugiamės, kad turime puikių, dirbančių iš pašaukimo, besirūpinančių mumis gydytojų, slaugytojų ir kitų medicinos darbuotojų. Ne vienas iš mūsų esame dėkingi medikui už rūpestį, palaikymą, atsidavimą ar tiesiog už gerą, šiltą žodį ar patarimą.

Tad išreikškime savo padėką mūsų gerbiamiems ir mylimiems medikams už jų profesionalumą, begalinį atsidavimą ir rūpestį. Nuoširdžiai padėkokime visiems, kurių dėka jaučiamės sveiki ir laimingi! Neabejojame, kad ir Jūs pažįstate mediką, kuriam norite skirti nuoširdžiausią padėką, šilčiausius žodžius už rūpestį ir pagalbą. O gal norite pasveikinti pažįstamą medicinos darbuotoją gimtadienio, sukaktuvių ar jubiliejaus proga ar tiesiog palinkėti geros dienos? Neatidėliokite – dėkokite, linkėkite jau dabar!

Kaip dalyvauti konkurse?
- apsilankykite www.medicina.lt puslapyje,
- užpildykite konkurso "padėka medikui" anketą,
- padėką/palinkėjimą medikui siųskite kovo 10 – balandžio 19 d.

10 nuoširdžiausių padėkos autorių bus apdovanoti puikiais knygyno „Pegasas“ įsteigtais prizais – knyga „Šeimos medicinos enciklopedija“.

Konkurso anketą ir išsamesnę informaciją rasite svetainėje www.medicina.lt

Nezinoma

Data: 2010-03-23
Laikas: 16:51:26

Konkursas "Padėka medikui"

Eile metu buvau suspasta "vezio" gniauztuose. Vaziuoji pas gydytoja ir galvoji o gal jau kur sugalvojo vel apsigyventi tas nelaimingas veziukas. Baime, baime ir dar karta baime vede link depresijos. Taciau artimuju pagalba pasiseke pabegti is jo pinkliu.
Nuo 2003m., kada buvo nustatytas ir pasalintas vezio zidinys skydliaukeje vazinejau i Kauno Kalnieciu klinikas komisijai del nedarbingumo nustatymo. Siais metais vel teko vaziuoti i komisija. Ir po tiek baimes metu staiga isgirstu gydytojo zodzius, kad veziukas mane paliko. As nesupratau is kart ka jis sako. Reakcija buvo tokia kaip ir pries kelis metus,kaip buvo pasakyta kad "tau vezys" tik atvirkstine. Bet is dziaugsmo neprisimenu kaip ruke. Norejau saukt is laimes sirdis buvo pilna padekos tam zmogui is kurio isgirdau siuos zodzius. Nesugalvojau kaip atsidekoti, turejau pinigineje 200 lt. ir begdama is kabineto padejau ant stalo, taip atsidekodama, nes nesupratau ka daru, nesupratau kad gali zmogus isizeisti..
O deja taip ir bubo. Tik isgirdau gydytojo zodzius "ponia ka jus darote, prasau pasiimti,prasau nes turesite problemu: Taigi mano spontaniski geri ketinimai buvo nesuprasti.
O ir buvau sugrazinta i tikrove is labai keistos busenos. Tada supratsu kad pasielgiau negraziai.
Taigi tuo paciu ir galejau isitikinti, kad kaip jau priimta ne visi gydytojai matuojami vienodu matu.
Pasirodo yra tikru atsidavusiu darbui darbuotoju ir per 8 metus niekada kazkodel nekilo noras taip atsidekoti. Tai turbut paveke tie zodziai "paliko tave vezys" Nes is dziaugsmo gali zmogus atiduoti viska, viska ka tuo momentu turi.
Parvaziavau i namus ir apgalvojau visus savo veiksmus, pajutau kaip pasidare geda pries komisija, pries autoretingus gydytojus. Per savo ne taip jau trumpa gyvenima pasijauciau sugedinta, maza mergaite.
Nutariau nuvaziuoti atsiprasyti gydytoju.
Taigi reikia dekoti devui, kad turime geru nuosirdziai dirbanciu gydytoju.

Rasele :)

Data: 2009-03-19

Konkursas "Padėka medikui"

Geras kaip tik norejau tokia knyga pirkti...
O dabar gal laimesiu :) :) :)
Butinai sudalyvausiu


Komentaro tipas:

Autorius:

Sudėkite skaičius: šeši + devyni =