Pasirinkite dominančią konkursų kategoriją
Apklausos (1) / Atsakyk į klausimus (7) / Facebook konkursai (5) / Foto konkursai (16) / Kiti konkursai (7) / Piešinių konkursai (1) / Pirk ir laimėk (3) / Radijo stočių žaidimai (3) / Rankdarbių konkursai (2) / Rašinių konkursai (3) / Receptų konkursai (3) / SMS konkursai (1) / Žurnalų konkursai (13) /Knygų konkursas: J. Trotman “Kojinės visiems. Žaismingi ir madingi modeliai pradedantiems mezgėjams”
Konkursas pasibaigė
Konkursas vyksta nuo: 2011-09-20
Konkursas vyksta iki: 2011-10-10
Konkurso tema: Atsakyk į klausimus
Daugiau informacijos apie šį konkursą: www.zebra.lt
Šis konkursas peržiūrėtas: 304/394 kartus
Visada prieš dalyvaudami konkursuose apsilankykite organizatorių tinklapyje ir pasitikslinkite konkurso galiojimo datą, bei kitą su konkursu susijusią informaciją.
Konkurso aprašymas, taisyklės, bei kita svarbi informacija
Jeanette Trotman mezgimo vadovas „Kojinės visiems. Žaismingi ir madingi modeliai pradedantiems mezgėjams“ – tai knyga, praversianti kiekvienam, norinčiam išmokti megzti kojines ir papuošti bei pradžiuginti artimuosius šiltais rankų darbo mezginiais.
Megzti kojines iš tiesų visai nesudėtinga! Ką jau kalbėti apie malonumą dėvėti minkštas, patogias ir savo rankų darbu sušildytas kojines.
Atsakykite į konkurso klausimus!
Kiek knygoje pateikiama kojinių mezgimo modelių:
a) 30
b) 22
c) 20
Kaip sukuriamas klasikinis škotiškas raštas?
a) derinant karoliukus ir šveicariškus adymo dygsnius
b) išmezgant tam tikrus ornamentus
c) prisiuvus įvairių karoliukų
Konkurso anketą ir išsamesnę informaciją rasite svetainėje www.zebra.lt
