Skelbiame 80 naujų konkursų

Didžiausias konkursų katalogas Lietuvoje

Kuriam Symbianity.com melodiją

[ Registruoti skundą ]

Konkurso statusas : Pasibaigęs konkursas

Konkursas galioja nuo: 2010-03-25

Konkursas galioja iki: 2010-05-02

Konkurso kategorija: Kiti konkursai

Daugiau informacijos apie šį konkursą: www.symbianity.com/

Šis konkursas peržiūrėtas: 236/374 kartus

Share/Bookmark Bookmark and Share Bookmark

Visada prieš dalyvaudami konkursuose apsilankykite organizatorių tinklapyje ir pasitikslinkite konkurso galiojimo datą, bei kitą su konkursu susijusią informaciją.

Konkurso iliustracijos

Kuriam Symbianity.com melodiją

Konkurso aprašymas, taisyklės, bei kita svarbi informacija

Symbianity.com melodijos kūrimas.

Šiuo metu mes (ir Jūs) negalime pasigirti jokia mus(ir Jus) reprezentuojančia melodija, tad Jūs turite visišką laisvę savo mintis įgyvendinti. Norintiems dalyvauti, siūlome kurti trumpą melodiją, kuria būtų įmanoma naudoti kaip telefono įjungimo arba SMS toną. Symbianity.com administracija nori visiškai atsiriboti nuo bet kokių rėmų, skirtų jūsų kūrybiškumui apriboti. (turint galvoje tai, kad melodija privalo būti jūsų kūrybos.

Prizas? Prizas bus oficialios Symbianity.com melodijos (giesmės:)) autoriaus vardas (vietinis Vincas Kudirka : ) ), o kad nuo melodijų kūrimo nepradėtu zvimbti tik jūsų ausyse - pridėsim kitą zvimbiantį daiktą. Kad zvimbtų ausyse visiems aplinkiniams: Sraigtasparnį valdomą radijo bangomis.

Daugiau informacijos www.symbianity.com

Konkurso "Kuriam Symbianity.com melodiją" komentarai.


Autorius: