Pasirinkite dominančią konkursų kategoriją
Apklausos (1) / Atsakyk į klausimus (7) / Facebook konkursai (5) / Foto konkursai (16) / Kiti konkursai (7) / Piešinių konkursai (1) / Pirk ir laimėk (3) / Radijo stočių žaidimai (3) / Rankdarbių konkursai (2) / Rašinių konkursai (3) / Receptų konkursai (3) / SMS konkursai (1) / Žurnalų konkursai (13) /Laimėkite kvietimus į filmą „Sunokusios pamergės“!
Konkursas pasibaigė
Konkursas vyksta nuo: 2011-07-18
Konkursas vyksta iki: 2011-07-24
Konkurso tema: Atsakyk į klausimus
Daugiau informacijos apie šį konkursą: www.alfa.lt
Šis konkursas peržiūrėtas: 373/598 kartus
Visada prieš dalyvaudami konkursuose apsilankykite organizatorių tinklapyje ir pasitikslinkite konkurso galiojimo datą, bei kitą su konkursu susijusią informaciją.
Konkurso aprašymas, taisyklės, bei kita svarbi informacija
Kino ekranuose triukšmingai praūžus „Pagirioms Las Vegase“ režisierius Paul Feig pristato moterišką filmo versiją – vedybų komediją „Sunokusios pamergės“.
Enė (vaidina akt. Kristen Wiig) niekaip negali susitvarkyti asmeninio gyvenimo, o ją lydinčių bėdų virtinė su kiekviena diena tik didėja – jai nesiseka visur ir visada. Vieną dieną geriausia Enės draugė Liliana (vaidina akt. Maya Rudolph) praneša ištekanti. Žinoma, kad vyriausiosios pamergės vaidmuo teks Enei. Su didžiausiu džiaugsmu sutikusi imtis šio vaidmens mergina džiūgauja iki tos akimirkos, kuomet pamato kokia virtinė darbų jos laukia. Moteris net neįsivaizdavo, kad būti vyriausiąja pamerge yra taip sunku. Tačiau Enė ne iš kelmo spirta, o geriausios draugės teka ne kasdien. Atsakingai priėmusi jai patikėtas pareigas mergina neriasi iš kailio, kad draugės vestuvės taptų visomis prasmėmis tobulos. Tačiau Enė neįvertina fakto, kad jos geriausia draugė gali turėti ir kitų labai labai gerų draugių, kurių viena ypač aktyviai pradeda kištis į Enės planus ir paverčia juos tikra katastrofa.
Alfa.lt skelbia konkursą, kuriame dalyvaudami galite laimėti kvietimus į šį filmą. Jums reikia atsakyti į klausimą:
Kokiose vietose ir kaip filmo herojės nori švęsti mergvakarį (išvardykite visus variantus, kuriuos jos svarsto)?
Jūsų atsakymų lauksime iki liepos 24-os dienos adresu, konkursai@alfa.lt, laiško temos laukelyje būtinai nurodykite „Pamergių“ konkursui.
Daugiau informacijos rasite: www.alfa.lt
