Facebook Vis Į Sveikatos priežiūros Verslą

sveikatos prie?i?ra sveikatos stetoskopas

Argi tai šiek tiek ironiška, kad, kai jūs žiūrite žaidėjų sudeginti šimtus kalorijų per žaidimą, jums gali būti reikalaujantis šimtai kalorijų sau? Su alaus, ateina turas nachos, po to kitą ąsotis suds, tada kai sparneliai po raundo kadrų, kurie daro naktį pabaigos su jumis ir jūsų antacid. Jei iš tikrųjų tik mėgaujasi kartą per metus, ir tai, kaip jūs tikrai norite daugiau-padaryti tai, linkiu jums sėkmės. Tačiau, jei esate kaip ir dauguma iš mūsų, jūsų mėgautis kalti malonumai dažniau, raginu jus pabandykite švęsti šių metų Kovo Beprotybė su keletą patarimų iš Visavertį Gyvenimą. Pabandykite tai mano būdas, ir jums nereikės praleisti dalykas! Rub sauso muilo per uodų įkandimo. Jis mažina niežėjimą, jausmas ir patinimas. Taip pat galite naudoti bananų žievelės, kuri turi būti naudojama viduje. Tai suteikia palengvėjimą nuo įkandimų. Dar vienas naudingas vabzdžių yra odos losjonas. Homeopatinių teisės gynimo priemonė, kuri gali būti labai naudinga yra Api Mallifica, 30x jis mažina uždegimą ir skausmą, deginimo ir gėlimo. Jūs galite naudoti šią ištaisyti wasp niežulys ar gaisro skruzdėlės įkandimo. Namų ūkio amoniako galima naudoti kaip ji padeda sumažinti sting gaunamas dėl to, kad įkandimo. Prevencija yra geriau už gydymą. Nereikia dėvėti kvepalus ar kvapus losjonai. Išvengti ryškiaspalviai drabužiai lauke.

Tačiau laikui bėgant, pensininkas išlaidų lašai iš esmės. Namų ūkiams vadovauja žmonių, vyresnių nei 75 praleisti tik 72 proc. to, ką ūkiams vadovauja žmonės, tarp amžiaus 65 ir 74 daryti, ir jie praleidžia tik 63 proc., kas namų ūkiams vadovauja žmonės 55-64 daryti, remiantis tyrimu, JAV Darbo Departamento duomenys pagal J. P. Morgan Asset Management". Įmonė neseniai buvo plataus masto peržiūrėti išėjimo į pensiją praktiką. Namų ūkių išlaidos iš tikrųjų viršūnių namų ūkių, vadovaujamą 48 metų amžiaus; jų išlaidos yra beveik sumažinti perpus, iki to laiko jie yra daugiau nei 75.

Geriausi patarimai sveikatos klausimais ir aš kada nors gavo pripažinti, kad aš esu ekspertas mano pačios sveikatos.

Man bus patenkinti, daugelis specialistų ir išgirsti daug nuomonių, bet aš esu vienintelis asmuo, kuris turės gyventi su pasekmėmis, ir aš esu tas, kuris žino mano kūnas ir mano nuomone geriausias. Todėl man klausytis įvesties ir nuspręsti, kas bus man geriausia. Tai leido man gyventi savo gyvenimą su puikiais laisvę ir tegul už teismo sprendimų išvažiuoti iš manęs, kaip aš žinau, kad darau tai, kas geriausia man.

Saugai: dalis asmenų, kurie sutartį bent viena lytiškai plintančios infekcijos (LPI) auga eksponentiškai kiekvienais metais, vyrai niekada neturėtų imtis sveikatos jų meilės organas suteikta. Sveikatos ekspertai teigia, kad daugiau nei 50 proc.
gyventojų sudarys sutartį su VMI per savo gyvenimą. Taigi tai paprasta: Vyrai, kurie yra ne monogamiška santykiai turėtų wrap it up. Taip pat svarbu būti reguliariai tikrinama; ji yra įmanoma, kad jokių simptomų, LPI ir dar perduoti jį partneriu.

A-D-V-E-R-T-S

Šiuo metu nėra daug kritinių mokslinių tyrimų, tiesiog-FDA patvirtintas Stimwave, bet tyrimai ieško kitų PNS sistemos suteikia vilčių atsižvelgiant į veiksmingumą šios rūšies technologijų. 2009 m.

tyrimas ultragarsu-ekskursijos PNS sistemų žmonėms su neuropatinis skausmas rado penki iš šešių pacientų nurodė ne mažiau kaip 50 procentų jų skausmas buvo sumažintas. Tyrimas buvo mažas, bet parodė, kad tipo technologijos gynė pagal Stimwave galėtų potencialiai sumažinti paciento skausmą. 2013 m. tyrimas taip pat pažvelgė į vis dar naujas PNS technologijų gydyti lėtinį skausmą, atrodytų, pinpointing būtent tokia niša Perryman tikisi užpildyti.